Sună pentru informații

Consilier vanzari – Cador Home

  • 27 octombrie 2022 9:55
  • Suceava
  • 135 vizualizări

Detalii

Facilități

  • Oferta:
  • -Salariu fix;
  • -Comision din vânzări, fără target;
  • -Bonus de performanța;
  • -Mediu plăcut de lucru;
  • -Seriozitate privind achitarea salariilor si a bonusurilor;
  • -Program de lucru ușor;
  • -Un loc de munca stabil, pe termen lung.

Descriere

Pentru a face parte din familia Cador Home, ne dorim să fii cu mintea și sufletul deschise, să zâmbești ușor, să-ți dorești să-i faci pe cei care intră în magazinul tău să revină cu plăcere. Să-ți placă să înveți lucruri la modul practic, nu teorie fără fond. Să fii un bun ascultător.

Responsabilități:

Vei interacționa cu clienții și potențialii clienți cаrе vizitează magazinului Cador Home. Vei asculta plin de interes nevoile si dorințele acestora, vei fi în dialog cu ei, îi vei consilia. Adică îți vei pune amprenta asupra experienței lor de cumpărare de la Cador Home. Și îi vei trata așa cum ți-ar plăcea și ție să fii tratată atunci când intri într-un magazin.

În secundar, vei avea de îndeplinit diverse activități adiționale precum creearea unui design atrăgător al magazinului, realizarea dе operațiuni la casa dе marcat. Plus menținerea ordinii și a curățeniei în magazin și în spațiile dе lucru.

Despre noi

Cador home este unul dintre cele mai mari lanțuri de magazine din Romania care comercializează porțelan, tacâmuri, produse din cristal, icoane si articole pentru casa.

Obiectivul principal al companiei noastre este ca fiecare client care trece pragul unui magazin Cador home sa aibă parte de o experiență unica, pe parcursul căreia sa identifice si sa achiziționeze produsele potrivite nevoilor lui.

Leave a Review