Stivuitoristi

Populare
  • 3 iunie 2022 6:10
  • Brașov
  • 337 vizualizări

Detalii

Facilități

  • Oferim :
  • * mediu placut de lucru;
  • * pachet salarial atractiv (salariu de baza + sporuri)
  • *tichete de masa
  • * transport gratuit pe mai multe rute din jud Brasov, Covasna si Prahova

Descriere

Esti in cautarea unui nou loc de munca? Vino in echipa noastra!

Angajam stivuitoristi in industria automotive la clienti importanti din jud. Brasov!

Beneficii:
– Pachet salarial atractiv (salariu de baza + sporuri +bonusuri);
– Prima de angajare;
– Bonus de recomandare;
– Tichete de masa de 25 lei;
– Transport gratuit pe mai multe rute din jud Brasov, Covasna si Prahova;
– Posibilitatea de colaborare pe termen lung.

Cerințe:
– Atestat ISCIR obligatoriu;
– Disponibilitate de a lucra in 2, 3 sau 4 schimburi si/sau suplimentare, dupa caz;
– Responsabilitate, seriozitate, implicare;
– Cunostinte scanner, SAP – avantaj.

Responsabilități:
– Manevrarea diverselor mijloace (carucioare, lize, stivuitoare, trenulete Milkrun) pentru asigurarea transportului dintr-o zona in alta a materialelor aflate pe fluxul de productie.

Leave a Review